Individuální trénink

Individuální trénink

Individuální přístup

Na soukromých hodinách bude veškerá pozornost trenéra, vybavení a prostory dojo  k dispozici pouze pro Vás. Na soukromé hodiny můžete přijít sami nebo s přáteli.

Maximální počet osob: 4 osoby + trenér.

Kdy se cvičí?

Naše dojo má dvě tělocvičny, proto si soukromou hodinu můžete domluvit kdykoliv, kdy je volná alespoň jedna tělocvična. Nabízí se však nejlépe pátek odpoledne, víkendový čas nebo dopoledne ve všední dny. Záleží pouze na domluvě s Vaším trenérem.

Kde se cvičí?

Soukromé hodiny probíhají vždy v jedné z tělocvičen Akademie. K dispozici máte celý prostor dojo, včetně vybavení (lapy, boxovací pytle, švihadla atd.).

Co se cvičí?

Na obsahu soukromé hodiny se domluvíte předem s Vaším trenérem. Sami si můžete zvolit co byste si rádi procvičili. Kata, aplikace kata, kumite, sebeobrana, příprava na zkoušky nebo závody, zdravotní cvičení, jak správně držet tělo a jiné. Pokud nemáte dopředu konkrétní představu, nevadí. Na hodině můžete s trenérem probrat, co Vám ještě nejde a na co je potřeba se více zaměřit.

Cena 400 Kč / 60 minut.

Platba probíhá v hotovosti na místě. V případě, že nedorazíte na smluvenou hodinu, nebo ji nezrušíte minimálně 2 hodiny před jejím začátkem, jste povinní hodinu uhradit v plné výši.