3.kolo Národní poháru v tradičním karate, Vsetín 2023

3.kolo Národní poháru v tradičním karate, Vsetín 2023
Listopad 14, 2023 Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 3.kolo Národní poháru v tradičním karate, Vsetín 2023 novinky,slider,Uncategorized Mgr.Radek Kleibl

V sobotu 11. 11. 2023 přijelo do Vsetína 262 karatistů z celé republiky na 3.kolo Národního poháru v tradičním karate.

Pořadatelé celé akce byli Sportovní klub policie Vsetín a Alcedo-SVČ a plavecká škola. Z Ostravy startovalo 30 závodníků, kteří dokázali vybojovat 17 medailí. Z toho bylo 5 zlatých, 6 stříbrných a 6 bronzových.

Zlaté medaile vybojovali:
Šimon Hošna
2x Michal Pišťáček
Jakub Ligenza
Kata tým ve složení: Max Foltyn, Marek Pajda a Tadeáš Erben.

Stříbrné medaile vybojovali:
Max Foltyn
Ondřej Kubatý
Chris Leon Krečmer
Lucie Pišťáčková
Kata týmy ve složení Daniel Argaláš, Kryštof Waloschek, Šimon Hošna a Lucie Pišťáčková, Justýna Sonnková, Anna Moskartová.

Bronzové medaile získali:
Tran Khac-Nh
Lucie Pišťáčková
Chris Leon Krečmer
Antonín Barcuch
Daniel Argaláš
Adam Erdös

Národní pohár na Vsetíně byl poslední, kde se počítaly body, které jsou potřebné k nominaci na Mistrovství České republiky, kam postupuje pouze 8 nejlepších závodníků z každé věkové kategorie a disciplíny. Z Ostravy se na tuto soutěž dokázalo nominovat celkem 24 závodníků.

Nominovaní závodníci na MČR 2023

„Gratuluji všem závodníkům, kteří získali medailové umístění a hlavně těm, kteří si vybojovali nominaci na Mistrovství ČR. Bude to těžké, ale všichni mají možnost vybojovat metu nejvyšší a to je titul Mistr České republiky 2023. Toto vše jsme dokázali díky podpoře rodičů, kteří jsou nejlepšími sponzory svých dětí, díky sponzorům, kteří nás finančně podpořili a také díky podpoře Magistrátu města Ostravy. Tak snad se nám 25. 11. 2023 v Brně potká forma a štěstí.“ dodal trenér karate Radek Kleibl.

O autorovi